Sık Sorulan Sorular

Hafif Çelik binalarda beton binalar gibi kalıcı konut ve gayrimenkul statüsünde olması sebebi ile ruhsata tabiidirler,İlgili Belediye veya Özel İdare Kurumun’
dan inşaat izinleri alınabilir inşaat bitiminde beton binalar gibi gerekli olan iskan ruhsatı da (yapı oturma izni) alınmalıdır.

Zemin betonu ve şap atımı müşterilerin sorumluluğundadır.
Şantiye Elektrik ve Su Abonelik işlemleri müşterilere aittir.Resmi Kurum talep ve istekleri yerine getirmek müşterinin sorumluluğundadır.

Firmamız bölgesel fiyat farkı uygulaması yapmamaktadır. 

Nakliye ve Eleman Konaklama giderleri firmamıza aittir.

Hafif Çelik sistemi ile binalarımızı 4 kata kadar,ağır çelik takviyesi ile 5 kat ve üzeri inşa edebiliyoruz.

Talep ve Ev sayısına göre farklılık gösterse de evlerimizi “Hafif çelik”,“İleri kaba” ve “Anahtar Teslim” olarak teslim etmekteyiz.

Firmamız portföyümüzde bulunan modelleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve teknik imkanlar dahilin de küçültme ve büyütmesini yapabilmektedir.
Model yerleşim planları tamamen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hazırlanmakta ve kendi hayalleri olan tasarımları da istekleri doğrultusunda hazırlanabilmektedir.

Projeler de kullanılan ürünler bilinen markalardan oluşmaktadır. Dekorasyon ve kaplama ürünlerindeki renk ve desen seçimleri müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Projeler , temel betonun yapımından itibaren yapılarınızın özelliklerine ve büyüklüklerine göre ortalama 20-25 gün içinde teslim edilmektedir.

Translate »